Teknoloji

Hogwarts Mirası Yayınlandıktan Kısa Bir Süre Sonra Kırıldı

Yılın en çok beklenen oyunlarından biri Hogwarts Mirası10 Şubat 2023 tarihinde vizyona girmiştir. Ünlü fantastik dizi Harry Potter dünyasında geçen yapım, oyunseverlerin evreni detaylı bir şekilde deneyimlemelerine ve her zaman hayalini kurdukları Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun öğrencisi olmalarına olanak sağlamıştır. ile ilgili.

Çıkışıyla büyük ilgi gören ve milyonlarca oynanış saatine ulaşan Hogwarts Legacy hakkında bugün bir gelişme yaşandı. Avalanche Software tarafından geliştirilen oyun, çıkışından 13 gün sonra cracklendi.

Oyun, EMPRESS adlı hacker tarafından kırıldı.

İMPARATORİÇE Oyunlardaki DRM savunmalarını kırmasıyla tanınan dünyaca ünlü hacker, Hogwarts Legacy’nin kırıldığını duyurdu ve belgeleri yayınladı. Her zamanki gibi korsana takviye vermemek için bu durumla ilgili herhangi bir temas paylaşmayacağız.

Oyunlarda korsanlığı önlemek için kullanılan Hogwarts Legacy Denuvo Teknolojinin en son sürümünü kullanıyordu. Ancak şimdi ortaya çıkan bilgiler, bu son sürümün de bozulduğunu ortaya koydu.

Bizi Harry Potter dünyasına götüren Hogwarts Legacy Steam’de 699 TL’ye satış. Bugün Warner Bros. tarafından yapılan açıklamalarda oyunun devamının sinyallerinin verildiğini de ekleyelim.

haber-dikmen.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu